Pokoje

Wynajmujemy 5 pokoi na pierwszym i drugim piętrze naszego domu. Pod nasz dach chętnie przyjmiemy rodziny z dziećmi, pary a także indywidualne osoby, szukające oddechu od zgiełku miasta, albo chcące bardziej aktywnie spędzać czas zdobywając nasze szlaki turystyczne pieszo lub na rowerze. Dla zorganizowanych grup, gości weselnych, firm lub robotników istnieje możliwość wynajęcia całego naszego domku na wyłączność. Ze względu na mocno ograniczoną ilość miejsc prosimy o przemyślane rezerwacje.

Pokój nr 1 - „Z tarasem”

Duży pokój (3,3 x 5,8m) na pierwszym piętrze, od strony południowo - wschodniej, zwykle dla 2 - 3 osób, z własnym dużym tarasem oraz widokiem na las, rzekę i góry.

Pokój z z tarasem Pokój z z tarasem Pokój z z tarasem Pokój z z tarasem

Pokój nr 2 - „Z sercem”

Duży pokój (3,4 x 5,5m) na pierwszym piętrze od strony zachodniej, dla 2 - 3 osób, z dużym balkonem oraz widokiem na las i panoramę gór.

Pokój Pokój Pokój Pokój

Łazienka nr 1

Duża łazienka na pierwszym piętrze. Na wyposażeniu: ręczniki, jacuzzi, suszarka do włosów, suszarka na ubrania, pralka.

Kuchnia

Ogólnodostępna kuchnia na pierwszym piętrze: duża lodówka, piec gazowy i elektryczny, piekarnik elektryczny x 2, sztućce i naczynia.

Pokój nr 3 - „Słoneczny”

Pokój na drugim piętrze od strony południowo - wschodniej, dla 2 - 4 osób, z dużym balkonem oraz widokiem na las, rzekę i góry.

Pokój nr 4 - „Z panoramą”

Pokój na drugim piętrze od strony zachodniej, dla 2 - 4 osób, z dużym balkonem oraz widokiem na góry.

Pokój nr 5 - „Mały”

Mały pokój na drugim piętrze od strony wschodniej, dla 1 - 2 osób.

Łazienka nr 2

Druga łazienka na drugim piętrze, z prysznicem, pralką, suszarką do włosów i suszarką na ubrania.
Pokoje mogą być dopasowane do potrzeb naszych gości.

Dla grup istnieje możliwość łączenia pokoi w "studio", wynajęcia tylko wybranego piętra, zorganizowania sali konferencyjnej, salki do tańczenia lub pokoju zabaw dla dzieci.