Mapa okolicy

Dzięki powyższej mapce można zobaczyć nasze gospodarstwo i najbliższą okolice. Mapkę można dowolnie przesuwać, powiększać i zmniejszać. Klikając „Wyświetl większą mapę” można powiększyć ją na cały ekran i zobaczyć dokładne wskazówki dojazdu do naszego gospodarstwa.

Nasz Dom i Gospodarstwo

Czerwona strzałka wskazuje nasz dom. Na mapie można zobaczyć rozłożoną batutę, boisko do siatkówki, samochód gospodarzy, oraz patrząc troszkę na dół i w prawo budynki gospodarcze, łącznie z całą naszą działką i graniczącą z nami górska rzeką.

Pomniejszając troszkę mapkę można dokładnie zobaczyć całą Węgierska Górkę, zarys szlaków turystycznych a także pobliskie pasma górskie.

Trochę naszej historii

Naszym atutem jest również to, że posiadamy własne ujęcie czystej wody źródlanej, do której obecnie podłączony jest cały nasz dom. W miejscu, w którym biło niegdyś źródełko zostały wybudowane studnie głębinowe do których podłączony jest cały nasz dom.

Jakość naszej wody została doceniona przez takie firmy jak "Beskid Zdrój", "Faber", czy WODY ŻYWIECKIE WOŹNICZKA Sp. J., które jeszcze do niedawna rozlewały naszą wodę na całą Polskę.

Po prawej zrzut i link do ich domowej strony: www.zrodlozywiec.pl

Obecnie

Niebieskie dachy na mapie to właśnie dawne magazyny i hale produkcyjne, a obecnie Owczarnia w której znajduje się sala weselna.

Nasz Dom i Gospodarstwo


Link do strony Owczarni: www.owczarniawg.pl